Koelkast Competitie 2018-2019

Omdat het voor sommige deelnemers 2 december lastig wordt om te tennissen vanwege vieren van het Sinterklaas feest,
wordt het hele programma verzet naar zondag 9 december!!
Dus tenniswedstrijden + bardiensten! Allemaal tot 9 december,

Koelkastcompetitie 2018 / 2019

         
KKC ZONDAG 4 NOVEMBER   
TIJD BAAN 1 BAAN 2 BAAN 3 BAAN 4
10.30 A 1  -  A 2 A 3  -  A 4 B 1  - B 2 B 3  - B 4
11.30 D 3  -  D 4 G 3  -  G 4 C 5  -  C 6 C 7  -  C 8
12.30 E 3  -  E 4 C 1  -  C 2 D 5  -  D 6 D 1  -  D 2
13.30 E 1  -  E 2 E 5  -  E 6 F 1  -  F 2 F 3  -  F 4
14.30 G 1  -  G 2 C 3  -  C 4 G 5  -  G 6 H 1  -  H 2
15.30 H 3  -  H 4 H 5  -  H 6 K 1  -  K 2 K 3  -  K 4
         
KKC BARDIENSTEN 4 NOVEMBER   
10.45 OPENEN Ria Koeman 11.00 uur bellen!!  
11.15 - 12.15   D 2   =   Tini + Agnes    
12.15 - 13.15   E 1   =   Petra + Martine    
13.15 - 14.15   G 1   =   Marc + Marco    
14.15 - 15.15   H 3   =   Rob + James    
15.15 - 16.15   E 2   =  Anneke + Tanja    
16.15 - 17.15   G 2   =  Nick + Jorge    
17.15 + sluiten   K 2   =  Marcel + Theo    
         
         
         
KKC ZONDAG 9 DECEMBER      
TIJD BAAN 1 BAAN 2 BAAN 3 BAAN 4
10.30 D 1  -  D 3 D 2  -  D 5 D 4  -  D 6 B 2  -  B 5
11.30 E 2  -  E 5 E 4  -  E 6 F 1  -  F 3 F 2  -  F 5
12.30 G 1  -  G 3 G 2  -  G 5 G 4  -  G 6 H 1  -  H 3
13.30 H 2  -  H 5 H 4  -  H 6 K 1  -  K 3 A 1  -  A 3
14.30 C 1  -  C 4 C 2  -  C 3 C 5  -  C 8 C 6  -  C 7
15.30 K 2  -  K 4 A 2  -  A 4 B 1  -  B 3 E 1  -  E 3
         
KKC BARDIENSTEN 9 DECEMBER   
10.45 OPENEN Ria Koeman 11.00 uur bellen!!  
11.15 - 12.15   G 3   =  Eric + Johan    
12.15 - 13.15   A 3   =  Jacco + Wendy    
13.15 - 14.15   C 4   =  Trudy de J. + Annemiek    
14.15 - 15.15   A 2   =  Robert + Joëlle    
15.15 - 16.15   H 2   =  Boy + Tjeerd    
16.15 - 17.15   C 2   =  Diana + Marja    
17.15 + SLUITEN   A 4   =  Edwin + Carla    
         
         
         
         
         
KKC ZONDAG 13 JANUARI      
TIJD BAAN 1 BAAN 2 BAAN 3 BAAN 4
10.30 C 1  -  C 8 C 2  -  C 7 C 3  -  C 6 C 4  -  C 5
11.30 D 1  -  D 4 D 2  -  D 6 D 3  -  D 5 A 2  -  A 3
12.30 B 1  -  B 5 B 2  -  B 4 E 1  -  E 4 E 2  -  E 6
13.30 A 1  -  A 4 E 3  -  E 5 H 1  -  H 4 F 2  -  F 4
14.30 G 1  -  G 4 G 2  -  G 6 G 3  -  G 5 F 1  -  F 5
15.30 H 2  -  H 6 H 3  -  H 5 K 1  -  K 4 K 2  -  K 3
         
KKC BARDIENSTEN 13 JANUARI   
10.45 OPENEN D 4   =  Gerie + Tiny  11.00  uur bellen    
11.15 - 12.15   B 2   = Nico K. + Altina    
12.15 - 13.15   E 5   =  Daniëlle + Sylvia    
13.15 - 14.15   G 4   =  Jelle + Roel    
14.15 - 15.15   H 6   =  Hilbert + Kees    
15.15 - 16.15   H 1   =  Glenn + Paul    
16.15 - 17.15   G 6   =  Hans + Willem    
17.15 + SLUITEN   K 1   =  Jarl + Jan    
         
         
         
KKC ZONDAG 3 FEBRUARI   
TIJD BAAN 1 BAAN 2 BAAN 3 BAAN 4
10.30 B 3  -  B 5 B 1  -  B 4 A 1  -  A 2 A 3  -  A 4
11.30 C 3  -  C 8 G 2  -  G 4 G 3  -  G 6 H 3  -  H 6
12.30 H 1  -  H 5 H 2  -  H 4 C 1  -  C 6 C 2  -  C 5
13.30 G 1  -  G 5 C 4  -  C 7 D 1  -  D 5 D 2  -  D 4
14.30 D 3  -  D 6 F 1  -  F 4 F 3  -  F 5 E 1  -  E 5
15.30 E 2  -  E 4 E 3  -  E 6 K 1  -  K 2 K 3  -  K 4
         
KKC BARDIENSTEN 3 FEBRUARI   
10.00!!! OPENEN René Spaan 11.00 uur OP DE BAAN bellen!!  
11.15 - 12.15   H 5   =  Jan Willem + George    
12.15 - 13.15   C 7   =  Annelies + Angela    
13.15 - 14.15   D 3   =  Ans + Joke    
14.15 - 15.15   E 4   =  Cleo + Alexandra    
15.15 - 16.15   D 1   =  Trudy S. + Yvonne    
16.15 - 17.15   F 1   =  Frank S. + Wil    
17.15 + SLUITEN   G 5   = Frank B.  + René    
         
         
         
         
         
         
KKC ZONDAG 3 MAART   
TIJD BAAN 1 BAAN 2 BAAN 3 BAAN 4
10.30 E 1  -  E 6 D 1  -  D 6 E 4  -  E 5 F 4  -  F 5
11.30 D 2  -  D 3 G 1  -  G 6 B 4  -  B 5 E 2  -  E 3
12.30 A 1  -  A 3 A 2  -  A 4 D 4  -  D 5 G 2  -  G 3
13.30 F 2  -  F 3 K 1  -  K 3 B 2  -  B 3 K 2  -  K 4
14.30 C 1  -  C 3 C 2  -  C 4 C 5  -  C 7 C 6  -  C 8
15.30 H 1  -  H 6 H 2  -  H 3 H 4  -  H 5 G 4  -  G 5
         
KKC BARDIENSTEN 3 MAART   
10.45 OPENEN G 1  =   Marc + Marco   11.00 uur bellen!!
11.15 - 12.15   D 5   =  Noortje + Froukje    
12.15 - 13.15   F 2   =  Fred + Hans    
13.15 - 14.15   C 3   =  Ellen + Josta    
14.15 - 15.15   H 4   =  Henk + Hans    
15.15 - 16.15   K 3   =  Pim + Robert    
16.15 - 17.15   C 1   =  Hester + Myriam    
17.15 + SLUITEN   C 5   = Petra + Saskia    

  KoelKast Competitie  2018 / 2019
   
  MIX       POULE A
1. Frank en Trudy Strootman
2. Robert Boes en Joëlle Ratsma
3. Jacco Verbeek en Wendy Slot
4. Edwin Kerhoven en Carla Jonker
   
  MIX       POULE B
1. Jarl Brouwer en Myriam Meulebeek
2. Nico Kroon en Altina van Erkelens
3. René en Julia Spaan
4. Jan van Assema en Sandra op de Weegh
5. Nico Bakker en Petra Houweling
   
  D.D.       POULE C
1. Hester Roorda en Myriam Meulebeek
2. Diana Temmink en Marja Cordes
3. Ellen Meijer en Josta Al
4. Trudy de Jong en Annemiek Wassens
5. Saskia van Schaik en Petra Houweling
6. Joke Nobel en Vanessa Broerse en Sonja Velthuis
7. Annelies Knegt en Angela Mooy
8. Anja Groot en Anneke Keyzer
   
  D.D.       POULE D
1. Trudy Strootman en Yvonne van Donk
2. Tini Bley en Agnes Jongeneel
3. Ans Berkhout en Joke van den Aakster
4. Tiny Huijsman en Gerie Fritz
5. Noortje Conijn en Froukje Hoekstra
6. Thea Harland en Altina van Erkelens en Nicoline van Olst
   
  D.D.       POULE E
1. Petra Baas en Martine Seeboldt
2. Anneke Duinmeijer en Tanja Koopman
3. Elleke de Goey en Ria Koeman
4. Cleo van Brakel  + Alexandra  + Petra Hamming + Raldy Kleine
5. Daniëlle van Assema en Sylvia Smit
6. Eva Monen + Marieke Monen + Anita van Os + Ingrid Kuiper
  reserve poule E: Brigitte Vos
  H.D.      POULE F
1. Frank Strootman en Wil Nieland
2. Fred Kooy en Hans Stroo
3. Frans Groot en William Hartog
4. Jacco Verbeek en Edwin Kerkhoven
5. Robert Boes en Ard Schilp
   
  H.D.       POULE G
1. Marc van der Hout en Marco Cordes
2. Nick Keulen en Jorge Herrera
3. Eric en Johan van Kleef
4. Jelle Eiling en Roel Stadt
5. Frank Boon en René Spaan
6. Hans de Best en Willem van den Berg
   
  H.D.      POULE H
1. Glenn Menick en Paul Strating
2. Boy Richir en Tjeerd Hoekstra
3. Rob Meijns en James Mehlbaum
4. Henk Slop en Hans Koelemeijer
5. Jan Willem Koeman en George Kristians
6. Hilbert Bührs en Kees van Waaijen
   
  H.D.      POULE K
1. Jarl Brouwer en Jan van Assema
2. Marcel Seeboldt en Theo Bennis
3. Pim Daas en Robert Engels
4. Tim Koeman en André van den Aakster

 

Disclaimer

Deze website van L.T.C. De Poelstars is met zorg samengesteld, doch dient slechts te worden gebruikt voor algemene informatiedoeleinden.

Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten worden ontleend met betrekking tot de betrouwbaarheid voor specifieke doeleinden en er wordt geen verklaring of garantie gegeven met betrekking tot de juistheid of volledigheid ervan. Noch de organisatie achter L.T.C. De Poelstars, noch haar functionarissen, werknemers of haar vertegenwoordigers zijn aansprakelijk voor verlies, schade of kosten die voortvloeien uit het bezoek aan of gebruik van deze website of andere aan de site gekoppelde websites, met inbegrip van – doch niet uitsluitend – winstderving of indirecte, incidentele of gevolgschade.

Wij behouden ons het recht voor, zonder voorafgaande kennisgeving wijzigingen en correcties aan te brengen in de website op het moment en op de wijze die wij geschikt achten.

LTC de Poelstars De Drie Morgen 1 - 1531 SJ - Wormer - 075 6424791

Login