Koelkast Competitie 2019-2020

KOELKASTCOMPETITIE 2019/2020    
         
KKC ZONDAG 3 NOVEMBER      
TIJD BAAN 1 BAAN 2 BAAN 3 BAAN 4
11.30 A 2 - A 3 A 4 - A 5 B 5 - B 6 B 3 - B 4
12.30 B 1 - B 2 C 3 - C 4 E 1 - E 2  
13.30 G 5 - G 6 E 3 - E 4 F 1 - F 2 F 3 - F 4
14.30 D 1 - D 2 F 5 - F 6 F 7 - F 8 D 3 - D 4
15.30 D 5 - D 6 G 1 - G 2 G 3 - G 4 C 1 - C 2
       
KKC BARDIENSTEN 3 NOVEMBER      
11.45 OPENEN Ria Koeman 12.00 uur bellen!  
12.15 - 13.15   E 3  = Frank + Wil F 4=Tjeerd + Boy
13.15 - 14.15   D 2  = Petra Baas + Martine  
14.15 - 15.15   D 5  = Cleo + Alexandra  
15.15 - 16.15   F 2  = Eric + Johan  
16.15 - 17.15   F 5   = Roel + Jelle  
17.15 - eind + sluiten   D 6 = Ria en Eva  
         
         
KKC ZONDAG 1 DECEMBER      
TIJD BAAN 1 BAAN 2 BAAN 3 BAAN 4
11.30 C 1 - C 3 C 2 - C 4 D 1 - D 3 D 2 - D 5
12.30 D 4 - D 6 E 1 - E 3 E 2 - E 4 F 1 - F 4
13.30 F 2 - F 3 F 5 - F 8 F 6 - F 7 G 1 - G 3
14.30 G 2 - G 5 G 4 - G 6 A 1 - A 4 A 3 - A 5
15.30 B 1 - B 3 B 2 - B 5 B 4 - B 6  
       
KKC BARDIENSTEN 1 DECEMBER      
11.45 OPENEN Ria Koeman 12.00 uur bellen!  
12.15 - 13.15   F 8  = Frans + Jorge  
13.15 - 14.15   A 5  = Remco + Angela  
14.15 - 15.15   B 1  = Tini + Agnes  
15.15 - 16.15   G 3  = Simon + Tim  
16.15 - 17.15   G 4  = Milan + Niels  
17.15 - eind + sluiten   A 1  = Edwin + Carla  
         
         
KKC ZONDAG 12 JANUARI      
TIJD BAAN 1 BAAN 2 BAAN 3 BAAN 4
11.30 A 1 - A 5 A 2 - A 4 B 1 - B 4  
12.30 B 2 - B 6 C 1 - C 4 C 2 - C 3 B 3 - B 5
13.30 D 2 - D 6 D 3 - D 5 E 1 - E 4 D 1 - D 4
14.30 F 1 - F 8 F 2 - F 7 F 3 - F 6 F 5 - F 4
15.30 G 1 - G 4 G 2 - G 6 G 3 - G 5 E 2 - E 3
         
KKC BARDIENSTEN 12 JANUARI   NIEUWJAARSRECEPTIE!!  
11.45 OPENEN Gerie Fritz 12.00 uur bellen!  
12.15 - 13.15   D 3  = Elleke + Margriet  
13.15 - 14.15   F 7  = Henk + Hans K.  
14.15 - 15.15   G 2  = Glenn + Paul  
15.15 - 16.15   E 4  = Robert + Ard  
16.15 - 17.15   F 3  = Nico Kroon + Rob  
17.15 - eind + sluiten   F 1  = Marco + Marc  
         
         
KKC ZONDAG 9 FEBRUARI      
TIJD BAAN 1 BAAN 2 BAAN 3 BAAN 4
11.30 D 3 - D 6 F 2 - F 5 F 4 - F 7  
12.30 A 1 - A 3 A 2 - A 5 F 1 - F 6 D 1 - D 5
13.30 B 1 - B 5 B 2 - B 4 B 3 - B 6 C 3 - C 4
14.30 C 1 - C 2 E 1 - E 2 E 3 - E 4 G 1 - G 5
15.30 D 2 - D 4 F 3 - F 8 G 2 - G 4 G 3 - G 6
       
KKC BARDIENSTEN 9 FEBRUARI      
11.45 OPENEN Edwin Kerkhoven 12.00 uur bellen!  
12.15 - 13.15   B 3  = Joke + Adrie  
13.15 - 14.15   C 2  = Trudy de Jong + Annemiek  
14.15 - 15.15   D 4  = Patra Hamming + Raldy  
15.15 - 16.15   C 3  = Yvonne + Trudy S.  
16.15 - 17.15   E 2  = Fred + Hans S.  
17.15 - eind + sluiten   G 1  = Marcel + Theo  
         
KKC ZONDAG 1 MAART      
TIJD BAAN 1 BAAN 2 BAAN 3 BAAN 4
11.30 G 2 - G 3 G 1 - G 6 G 4 - G 5 E 2 - E 4
12.30 F 1 - F 3 F 2 - F 4 F 5 - F 7 F 6 - F 8
13.30 D 2 - D 3 C 1 - C 3 E 1 - E 3 D 1 - D 6
14.30 B 1 - B 6 B 2 - B 3 B 4 - B 5 C 2- C 4
15.30 A 1 - A 2 A 3 - A 4 D 4 - D 5  
         
KKC BARDIENSTEN 1 MAART      
11.15 OPENEN Simon 12.00 uur bellen op de baan!!
12.15 - 13.15   E 1  = Edwin + Jacco  
13.15 - 14.15   B 4  = Diana + Marja  
14.15 - 15.15   A 4  = Robert + Joëlle  
15.15 - 16.15   D 1  = Tanja + Anneke  
16.15 - 17.15   C 4  = Froukje + Noortje  
17.15 - eind + sluiten   A 3  = Patrick + Petra Houweling  
      E 10  
         
         
KKC ZONDAG 22 MAART   SLOTDAG!!  
TIJD BAAN 1 BAAN 2 BAAN 3 BAAN 4
11.30 DEZE INDELING      
12.30 WORDT CA. 12 MAART DOORGESTUURD!!!      
13.30        
14.30 DEZE INDELING      
15.30 WORDT CA. 12 MAART DOORGESTUURD!!!      
         
KKC BARDIENSTEN 22 MAART      
11.45 DEZE INDELING      
  WORDT CA. 12 MAART DOORGESTUURD!!!      

  KoelKast Competitie  2019/2020
   
  MIX       POULE A
1. Edwin Kerkhoven + Carla Jonker
2. Nico Kroon + Altina van Erkelens
3. Patrick Vork + Petra Houweling
4. Robert Boes + Joëlle Ratsma
5. Remco Saelman + Angela Mooy
   
  D.D.       POULE B
1. Tini Bley + Agnes Jongeneel
2. Gerie Fritz + Tiny Huijsman
3. Joke van den Aakster + Adrie Koomen
4. Diana Temmink + Marja Cordes + Mieke Nieland
5. Ellen Meijer + Margreet de Groot
6. Anja Groot + Anneke Keyzer
   
  D.D.       POULE C
1. Saskia van Schaik + Petra Houweling
2. Trudy de Jong + Annemiek Wassens
3. Yvonne van Donk + Trudy Strootman
4. Froukje Hoekstra + Noortje Conijn
   
  D.D.       POULE D
1. Tanja Koopman + Anneke Duinmeijer
2. Martine Seeboldt + Petra Baas
3. Elleke de Goey + Margriet Rodenhuis
4. Petra Hamming + Raldy Kleine + Petra Menick
5. Cleo + Alexandra + Daniëlle + Sylvia Smit
6. Eva Monen + Ria Koeman
   
  H.D.      POULE E
1. Edwin Kerkhoven + Jacco Verbeek
2. Fred Kooy + Hans Stroo
3. Frank Strootman + Wil Nieland
4. Ard Schilp + Robert Boes
   
  H.D.       POULE F
1. Marco Cordes + Marc van der Hout
2. Eric van Kleef + Johan van Kleef
3. Nico Kroon + Rob Meijns
4. Boy Richir + Tjeerd Hoekstra
5. Roel Stadt + Jelle Eiling
6. Willem van den Berg + Nico Bakker
7. Henk Slop + Hans Koelemeijer
8. Frans Groot + Jorge Herrera
   
  H.D.      POULE G
1. Marcel Seeboldt + Theo Bennis
2. Paul Strating + Glenn Menick
3. Tim Koeman + Simon de Jong
4. Milan Richir + Niels Kemerink
5. Jarl Brouwer + Jan van Assema
6. Robert Engels + Pim Daas
   

Spelregels KoelKast Competitie

- Deelnemers aan deze competitie moeten de hele periode van de Koelkastcompetitie 17+ en (winter)lid zijn van L.T.C. de  Poelstars.

- Het inschrijfgeld bedraagt € 6,00 p.p. en moet worden betaald op de eerste speeldag.

- Er wordt alléén gespeeld op de geplande speeldata.                                   

- Alleen bij slecht weer wordt het hele programma verschoven naar de inhaaldag (= 1 week later),

   dit naar beoordeling van de commissie.

- Bij vervallen van het programma i.v.m. slecht weer komt dit dezelfde dag op www.poelstars.nl te staan.

- Er wordt 2 x ½ uur gespeeld. Na het eerste ½ uur opnieuw beginnen met tellen.

- Na ½ uur winst = 2 punten – na ½ uur gelijkspel = ieder 1 punt – na ½ uur verlies = 0 punten.

- De deelnemers dienen zelf voor ballen te zorgen.

- De deelnemers dienen zelf de uitslag in te vullen op de uitslagenlijst die op het bord hangt.

- Bij verhindering dien je zelf voor invaller(s) te zorgen. è ook invallers moeten lid zijn van LTC de Poelstars

- Bij niet komen opdagen hebben de tegenstanders met 4-0 gewonnen. (maar zij spelen liever!!)

- Van de deelnemers wordt verwacht dat ze bardienst draaien volgens het schema dat gemaakt is.

- De slotdag voor de KoelKast Competitie is zondag 22 maart 2020 voor alle deelnemers.

- Deze dag zal worden afgesloten met een Chinees buffet

è Bij verhindering voor de slotdag s.v.p. dit bijtijds doorgeven aan de commissie. ç

                                                                                                        

              


Disclaimer

Deze website van L.T.C. De Poelstars is met zorg samengesteld, doch dient slechts te worden gebruikt voor algemene informatiedoeleinden.

Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten worden ontleend met betrekking tot de betrouwbaarheid voor specifieke doeleinden en er wordt geen verklaring of garantie gegeven met betrekking tot de juistheid of volledigheid ervan. Noch de organisatie achter L.T.C. De Poelstars, noch haar functionarissen, werknemers of haar vertegenwoordigers zijn aansprakelijk voor verlies, schade of kosten die voortvloeien uit het bezoek aan of gebruik van deze website of andere aan de site gekoppelde websites, met inbegrip van – doch niet uitsluitend – winstderving of indirecte, incidentele of gevolgschade.

Wij behouden ons het recht voor, zonder voorafgaande kennisgeving wijzigingen en correcties aan te brengen in de website op het moment en op de wijze die wij geschikt achten.

LTC de Poelstars De Drie Morgen 1 - 1531 SJ - Wormer - 075 6424791

Login